,

پیدایش موجود جدیدی به نام «بشر توله‌سگ!» در انگلستان

اخیرا مستندی به نام «زندگی ناشناخته از بشر-توله‌سگ: Secret Life Of The Human Pups» در شبکه چهار تلویزیون انگلیس پخش شد که در آن “سگوَری” گروهی از هم جنس بازان در انگلستان، به تصویر کشیده شده است! پس از پخش این مستند گاردین نیز مقاله ای پیرامون این موضوع منتشر کرد.

 

این اجتماع هم جنس بازان سگ وَر، دارای حدود ده هزار نفر-قلاده عضو می باشد که عموماً از محیط های هم جنس بازی مُفرط در آمده و در ۱۵ سال اخیر به به سبب گسترش شبکه های مجازی، به سرعت گسترش یافته اند.

این بشر-سگ‌ها معمولا مرد و هم جنس باز هستند و آن فردی که سگ می شود، کاملا از سگ تقلید کرده و در راه رفتن و غذا خوردن همانند سگ رفتار می کنند. زوج دیگر این فرد مردی است که به فرد سگ وَر قلاده وصل کرده و او را به صورت چهار دست و پا در خیابان ها همراه خود می برد.

سگ وَر ها معمولا لباس های گران قیمتی به تن می کنند. تنگ بودن این لباس ها موجب عرق سوزی این افراد شده و به همین دلیل آنان از پودرهای بچه استفاده می کنند.

همزمان با تشدید روند روبه افول و انحطاط فرهنگی غرب در دهه گذشته، بروز ناهنجار های فرهنگی همچون بردگی انسان ها و سگ وری، چالش جدیدی را برای جوامع غربی به وجود آورده است که به عقیده نظریه پردازان غربی این ناهنجاری ها از لوارم توسعه یافتگی و آزادی انسان ها می باشد!

خداوند متعال در آیه ۷۹ سوره اعراف می فرمایند:«وَ لَقَدْ ذَرَأْنا لِجَهَنَّمَ کَثیراً مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لا یَفْقَهُونَ بِها وَ لَهُمْ أَعْیُنٌ لا یُبْصِرُونَ بِها وَ لَهُمْ آذانٌ لا یَسْمَعُونَ بِها أُولئِکَ کَالْأَنْعامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُولئِکَ هُمُ الْغافِلُونَ» و بى ‏گمان بسیارى از پریان و آدمیان را براى دوزخ آفریده‏ ایم (زیرا) دل‏هایى دارند که با آن درنمى ‏یابند و دیدگانى که با آن نمی ‏نگرند و گوش‏هایى که با آن نمى ‏شنوند آنان چون چارپایانند بلکه گمراه‏ترند آنانند که ناآگاهند.