,

انقلاب جنسی غرب

حوالی سال 1948، بنیاد راکفلر از تحقیقات یک حشره شناس آمریکایی به نام آلفرد کینزی که بعدها پدر انقلاب جنسی نامیده شد، حمایت کرد. کینزی که خود یک بیمار جنسی بود، از طریق نگارش دو کتاب توانست زمینه ی تئوریک فروپاشی خانواده ی آمریکایی را فراهم کند. تحقیقات وی، مقدمات تغییر قوانین مرتبط با جرائم جنسی را فراهم آورد و پایه ای شد برای آموزش جنسی کودکان و جوانان غربی. وی در این دو کتاب از طریق آمارسازی های عجیب، بی اخلاقی ها و بیماریهای جنسی از جمله خیانت و همجنس بازی را شایع و عادی جلوه داد.

کینزی در یکی از سخنرانی هایش که به پشتیبانی فدراسیون تنظیم خانواده برگزار شده بود، مدعی شد که 95 درصد زنان باردار، مجرد هستند! پژوهش های وی تا حدی مغرضانه است که در کتاب 824 صفحه ای خود در مورد مسائل جنسی در زنان، حتی یک بار هم به واژه ی مادری اشاره نشده است. با تدارک تمهیدات لازم توسط سرمایه داران مطرح، انقلاب جنسی در آمریکا به ثمر رسید و این جامعه دچار دگرگونی های اساسی در بسیاری از ارزش ها و رفتارهای اجتماعی شد و از این پس بود که زنای سازمان یافته شکل گرفت.

در مسیر نابودی خانواده در آمریکا، دو تسهیل گر عمده به کمک برخی از سرمایه داران و دانشمندان غیر متعهد و زناکار آمدند؛ فعالیت جریان های فمینیستی و اختراح و تولید انبوه قرص های ممانعت از بارداری! بنابه تحلیل جامعه شناسان غربی، این قرص ها کمک کردند که زنان آمریکایی به زنا روی آوردند و بتوانند بدون اندیشیدن به عواقب رفتارهای جنسی خود از جمله ابتلا به بارداری های غیر مشروع، رفتارهای غیر اخلاقی را مباح بدانند! در غرب، به تولید انبوه وسایل ضدبارداری، انقلاب وسایل ممانعت از بارداری میگویند که کمک بسیاری به فروپاشی خانواده در غرب کرده است!

در دنیای غرب، بنیان خانواده متزلزل شده است، خانواده ها دیر تشکیل میشوند، زود هم منهدم میشوند، فساد  و فحشا روز به روز بیشتر می شود، اگر این اتفاق به طور کامل بیفتد، آن جامعه به بلیات عظیمی دچار خواهد شد، البته این طور بیماری ها و گرفتاری ها، چیزهایی نیست که ظرف 5 سال یا 10 سال خودش را نشان بدهد، لکن بعد از گذشت سال های متمادی که اثر گذاشت، یک جامعه را به طور کلی منهدم و نابود میکند، ثروت های علمی و فکری و مادی و همه چیز را از بین می برد. این آینده در انتظار بسیاری از کشورهای غربی است!

زنان و مردان آمریکایی به تدریج، ازدواج را به تاخیر انداختند، فرزندان کمتری به دنیا آوردند و آمار طلاق بیشتر شد. در همان سالی که قرص ضدبارداری وارد بازار شد، بیشر مردم آمریکا در خانواده های هسته ای زندگی می کردند، زوج های متاهل به طور متوسط، چهار فرزند داشتند و مادران در خانه می ماندند. در سال 2000 خانواده ها به طور متوسط، دو فرزند داشتند، از هر ازدواج یکی به طلاق می انجامید و تقریبا یک سوم کودکان آمریکایی در خانواده تک والدینی تربیت میشدند.

بیش از 60 سال از شروع انقلاب جنسی در آمریکا می گذرد، و اکنون هیچ فرد آمریکایی زیر 40 سال، زمانی را به یاد نمی آورند که سکس در تلویزیون از محرمات(تابو) محسوب می شد، زمانی را که با هم زندگی کردن به معنی ازدواج بود و زمانی که تقریبا همه ی بچه ها با والدین خود زندگی می کردند، واقعیت این است که این انقلاب یک بلا بوده است، بیش از آن که در دهه ی 1950 آداب و رسوم جنسی آمریکایی ها ولنگار شود، تنها دو بیماری مقاربتی در ایالات متحده گزارش می شد. امروز بیش از 24 گونه بیماری مقاربتی در آمریکا وجود دارد!!

منبع :

چگونه انقلاب جنسی آمریکا را برای همیشه تغییر داد. نانسی ال کوهن

ماهنامه سیاست غرب، شماره 105

بیانات رهبر معظم انقلاب سوم آبان 1379