لاتقربواالزنا

تحلیل گزارش نقشه جهانی خانواده

امام صادق(ع) : اشد عذاب در قیامت برای مردی است که نطفه ی حرام خود را در رحم حرامی قرار دهد.

 

نقشه جهانی خانواده گزارشی از سازمان پژوهشی child trends است که با پشتیبانی موسسه بین المللی مطالعات خانواده در زمینه تغییرات خانواده و تاثیر آن بر روند زندگی کودکان تنظیم شده است. این پروژه با همکاری سازمان های بین المللی و دولتی و دانشگاه ها و پژوهشکده های کشورهای مختلف انجام شده است. منابع اطلاعاتی ارائه شده در این پروژه، بر اساس کیفیت و پوشش خبری آنها انتخاب شده اند. این منابع دارای روشهای معتبر جمع آوری داده ها در سراسر کشور هستند. به علاوه منابع اطلاعاتی میتواند چند ملیتی باشند و ممکن است در دسترس همه کشورها باشد. این پروژه با تمرکز بر ۱۶ شاخص خاص، بر تغییرات ساختار خانواده، نظارت میکند. شاخص ها از بالاترین کیفیت داده های موجود استفاده شده است. محققان و تحلیلگران در سراسر جهان به این پروژه به عنوان مشاور کمک میکنند.

 

همپاشی، طلاق، حرام زادگی

طبق آمار رسمی و معتبر، یک سوم از کودکانی که در قاره اروپا متولد میشوند نامشروع هستند! آیا با این وجود بازهم میتوان جامعه غربی را الگو دانست؟ صرف اینکه یک سری از جوامع در صنعت و حیات مادی به پیشرفت هایی برسند اما در اصول و بدیهیات زندگی دچار بحرانی همچون شیوع میزان زنازادگی برسند، میتوان آنها را پیشرفته نامید؟ چرا مدعیان توسعه گرا و غرب گرا و لیبرال های داخلی جمهوری اسلامی از این بخش از تمدن غرب به سادگی عبور میکنند و هیچ سوالی در این خصوص برزبان جاری نمی سازند.

حرامزادگی، اشاره به تولدهایی دارد که توسط زنان مجرد انجام شده است. بالاترین نرخ حرامزادگی را آمریکای مرکزی و جنوبی دارند؛ در آمریکای جنوبی، بیش از نیمی از کودکان از مادران مجرد بدون ازدواج به دنیا آمده اند. در بسیاری از مناطق اروپا بین یک سوم تا نیمی از کودکان، حرامزاده به دنیا آمده اند.این عدد در کانادا و مکزیک بین ۳۰ الی ۵۵ درصد و در ایالات متحده آمریکا ۴۰ درصد میباشد در منطقه جنوب غرب آسیا نیز ترکیه و اسرائیل بالاترین میزان زنازادگی را به خود اختصاص داده اند.

حرامزادگی در آمریکا، اروپا و اقیانوسیه در طول بیش از چهار دهه گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. الگوهای ازدواج در آمریکا، اروپا و کشورهای جنوب صحرایی آفریقا به حد متوسط سقوط کرده است. همچنین سطح بالایی از همپاشی در بیشتر کشورهای اروپا وجود دارد. به عنوان مثال حدود یک چهارم سوئدی ها و فرانسوی ها در رابطه ی همپاشی به سر میبرند. همپاشی در جنوب غربی آسیا (خاورمیانه) بسیار نادر است.

 

لیبرالیسم، در تضاد بنیادین با اسلام 

ایدئولوژی لیبرالیسم چیست که اسلام اینقدر با آن سر ناسازگاری دارد؟

در اسلام پنج مولفه داریم: واجب، مستحب، مباح، مکروه، حرام. به دوتای اولی اولی امر شده ایم و از دوتای آخری نهی شده ایم و حالت بینابین هم داریم به نام مباح. لیبرالیسم یعنی همه ی این پنج مولفه مباح است. اصل لسه فر در لیبرالیسم به بیان ساده یعنی: بگذار هر چه میخواهد انجام دهد و این یعنی چیزی به نام شریعت، دین و حلال و حرام وجود ندارد.

ویژگی برجسته جوامع اسلامی در اینجاست که ملتهای ما حلال زاده هستند. در حالی که این ویژگی حلال زادگی در جوامع مدرن به علت طرح های توسعه شان نابود شده است. آنها چقدر باید تلاش کنند تا نسل بعدی شان حلال زاده شود؟

در قران کریم آمده : به زنا نزدیک نشوید ، سپس در آیه دیگری میفرماید: زنان کشت زاران شما هستند. از این دو آیه، یک مساله بر می آید: آن نسل دچار بحران و هلاکت میشود که زنانش درگیر فساد شوند. کمااینکه تمدن لیبرالیسم که ۴۵۰ میلیون صفحه پورن دارد این بلا را بر سر زنان آورده است. این زنان دیگر امکان برخورداری از زندگی سالم را نخواهند داشت. امکان تولید فرزند صالح هم نخواهند داشت. پس در این صورت حرث و نسل توامان هلاک خواهند شد. در گزارش نقشه جهانی خانواده میزان تولدهای خارج از ازدواج در جهان منتشر شده است که نشان میدهد کشورهای جهان اسلام در رتبه اول حلال زادگی هستند.

 

امام رضا(ع): آنچه گناهش از قتل نزد من بیشتر است و بلای آن قبیح تر است زناست، برای اینکه قاتل با کشتن مقتول فسادی به غیر کشتن او انجام نمیدهد و بعد از کشتن او دیگر فسادی بر آن نیست. ولی زانی حرام هایی را حلال میکند و نسل را تا روز قیامت فاسد و تباه میکند.

#حلال زادگی_مهمترین_ مولفه _ تمدن_ سازی

#حرامزادگی _ عامل_ زنا_ و_ لواط