تروریسم اخلاقی عامل نابودی جامعه

 تروریسم نظامی، تروریسم کشاورزی، تروریسم زیست محیطی و تروریسم اخلاقی از جمله انواع تروریسم است که  در هر کدام به دنبال برنامه های خود برای ضربه هستند.

تروریسم اخلاقی از جمله این موارد است که به فساد کشیدن دختران شیعه را هدف قرار داده و این از بین رفتن حساسیت غیرت در مردان و حساسیت عفت در زنان را که باعث نابودی جمهوری اسلامی است به دنبال دارد.

زنازادگی از جمله مشکلات دیگری است که غرب در تروریسم اخلاقی آن را دنبال می کند و حلال زادگی گوهری است که جامعه اسلامی از آن بهره مند است و یک عامل اساسی  زنده نگه داشتن انقلاب اسلامی با وجود همه تحریم ها و فسادها را نطفه پاک، شیر پاک و لقمه پاک والدین میدانیم که جامعه مدیون این والدین است و شهدای مدافع حرم نیز از جمله شهید حججی ها محصول این والدین هستند نه محصول آموزش و پرورش یا صدا و سیما.

ترور اخلاقی باعث از بین بردن و نابودی افراد است در حالی که شخصی که ترور نظامی شود عزیزتر شده و شهید می نامند.

امروز دشمنان جمهوری اسلامی توان مقابله با نظام را ندارند و نقشه آن ها هجوم به زیرساخت های اخلاقی و فرهنگی و هدف قرار دادن زنان و دختران جامعه است.

جامعه آرمانی مهدوی جامعه ای است که محبت، تربیت و … در آن به عنوان کالا محسوب نمی شود و همه سعی می کنند برای خدا کار کنند و بهاء خود را بالا ببرند.