آمریکا، ام الفساد قرن

ترامپ

نخست وزیر کانادا چندی پیش، عکس روسپی‌خانه پدربزرگ ترامپ را به او هدیه داد و سپس به او که به آن افتخار می‌کرد، خندید!

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا در نشست چندی قبل با ترامپ عکس فاحشه‌خانه پدر بزرگش را به او داد و رئیس‌‌جمهور آمریکا مفتخرانه آن را نمایش داد.

واشنگتن اگزماینر با اشاره به حاشیه‌های پیرامون این عکس نوشته که ترودو در لحظه ژست ترامپ با این عکس، احتمالاً در تلاش بوده جلوی خنده‌اش را بگیرد. عکس، مربوط به «رستوران و هتل قطب شمال» است که فردریک ترامپ، پدربزرگ دونالد در سال ۱۸۹۷ آن را در کانادا افتتاح کرد. بلومبرگ و بسیاری از دیگر رسانه‌های آمریکا قبلاً گزارش داده بودند که این مجموعه، در واقع روسپی‌خانه بوده است.

سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در توئیتر عکس مربوط به ژست ترامپ با عکس این هتل را منتشر و آن را «لحظه‌ای فوق‌العاده» میان سران دو کشور توصیف کرد، اما تقریباً تمامی کاربران زیر پست او اشاره کرده‌اند که این مجموعه فاحشه‌خانه بوده است. یک کاربر، تقدیم این عکس از سوی ترودو را «بازی بسیار خوب» کانادا با ترامپ توصیف کرده است!

پدربزرگ ترامپ (۱۸۶۹ تا ۱۹۱۸) با نام فردریک ترامپ اصالتی آلمانی داشت. وی سه فرزند به نام الیزابت، فرد (فردریک جونیور) و جان داشت.

فردریکِ پدربزرگ، زمانی که مجرد بود و در آمریکا به سر می‌برد، در زمینه هتل‌داری، رستوران‌داری و مدیریت تعدادی فاحشه‌خانه در مناطق شمال غربی آمریکا و غرب کانادا فعالیت می‌کرد. وی پس از چندی به آلمان بازگشت، در آن‌جا ازدواج کرد و مجدداً به ایالات متحده برگشت.

بر اساس آخرین آمار نقشه خانواده جهانی، آمریکا با جمعیت بالای سیصد میلیون نفر، بیش از ۴۰ درصد آمار زنازادگی دارد!