مینو محرز

نکاتی پیرامون مینو محرز

مینو+محرز

رشته توئیت ۱/۳

قرار بود نکاتی را پیرامون مینو محرز بگویم.

بسم‌ الله

اظهار نظر تاریخی اول مینو محرز: در مطالعاتی که انجام شده، شروع تماس جنسی در ایران به حدود ۱۳.۵ تا ۱۴ سالگی رسیده است!!

خب از آن‌جا که درصد بسیار اندکی از ازدواج‌ها، در سنین زیر ۱۵ سال رخ می‌دهد، معنی ادعای محرز این است که قریب به اتفاق جوانان و نوجوانان ایرانی دچار فساد اخلاقی هستند.

برای این ادعای محرز علی‌القاعده باید مطالعه‌ای روش‌مند در استان‌های مختلف و شهر و روستاهای کشور صورت گرفته و میانگین سن شروع رابطه، سنجیده شده باشد. بنده چنین مطالعه‌ای نیافتم.

‏اما مطالعه‌ای که حاصل همکاری دو دانشگاه ایرانی و انگلیسی بود، مقاله بین‌المللی آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود، داده‌های آن مربوط به سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۵ و نمونه آن مربوط به تهران (مجموعا ۱۷۹۲ نفر) بود، نشان داد که ۸ درصد از پسرها و ۱ درصد از دخترها قبل از ۱۵ سالگی، رابطه جنسی داشته‌اند.

‏حال اگر محرز دروغگو و شارلاتان نیست، باید مطالعات ادعایی را رو کند.

‍ ‍ رشته توئیت را ۲/۳

اظهار نظر تاریخی دوم: ما از نظر «علمی» کلمه تن‌فروش را یک انگ می‌دانیم، چون همان‌جور که گفتم جزء اولین شغل‌ها بوده! (استدلال علمی را داشتید؟!) ما می‌گوییم صنعت سکس و اسم آن خانم، زن کارگر جنسی! ما نباید روی این زنان انگ بگذاریم…

‏نباید سعی کنیم شغل آن‌ها را عوض کنیم!! بلکه باید آن‌ها را سالم نگه داریم تا جامعه مصون بماند!

خب بر فرض که صحبت آقای علیزاده ‎@jedaaal درست، و محرز می‌خواسته که با رفع انگ از روسپی‌ها، آن‌ها را به مراکز درمانی بکشاند. خب وقتی سلامتشان حفظ شد؛ چرا نباید سعی کنیم شغل آن‌ها را عوض کنیم؟!چرا؟!!

‏(بدیهی است که هر کس عمل‌کرد یا حرفش روسپی پرور باشد، خودش از_روسپی بدتر است)

اما منشأ دروغگویی‌ها و اظهارات فسادانگیز این فرد از کجاست؟ سؤال دشواریست و من نمی‌دانم این افکار فاسد را نهاد بدنامی مانند فدراسیون بین‌المللی تنظیم خانواده که مروج زنا و جنایت سقط جنین در دنیا است…

‏به او یاد داده یا صندوق جمعیت سازمان ملل. از حضرت دبلیو اچ او گرفته یا از دانشگاه UCSF آمریکا. از یونسکو یاد گرفته یا از برنامه ایدز سازمان ملل. این خانم با این‌ها و بسیاری دیگر از دشمنان اخلاق جنسی در دنیا مرتبط بوده و با بسیاری مرتبط است.

‏ممکن است برایتان سؤال شود که چنین فردی چرا مکرر به صداوسیما می‌آید؟ چرا مورد تقدیر دوست و دشمن است؟ چرا هم اسوشیتد پرس آمریکا با او مصاحبه می‌کند، هم فارس؟ چرا هم صداوسیما به چهره شدنش کمک کرده و هم رسانه ضد انقلاب ایران‌وایر برایش رپورتاژ رفته. خلاصه، این همه موفقیت از کجا آمده؟!

اظهارات کرونایی محرز، گوشه‌ای از ‎رمز موفقیت او را نشان می‌دهد.

محرز پنجم اسفند در تلویزیون: به نظر ما، قم را باید قرنطینه کرد.

همان محرز هشتم اسفند در مصاحبه با خبر آنلاین: قرنطینه دیگر مال عهد بوق است! قرنطینه لازم ندارد… این کار برای قرون وسطی است!!

رشته توئیت ۳/۳

این خانم هم با جمهوری اسلامی می‌پرد و هم با دشمنان آن. ‎دوزیست است و دوگانه سوز. هم از توبره می‌خورد و هم از آخور. خودِ خودِ ‎برد_برد است، چون چه جمهوری‌اسلامی ببرد و چه ببازد، او برنده است.

خلاصه، کارش را بلد است، طوری‌ که وقتی با اسوشیتد پرس می‌نشیند از رسانه‌های ایران گله می‌کند که چرا در مورد مسائل جنسی و کاندوم حرف نمی‌زنند، با مشرق که می‌نشیند در مورد حاج آقا مجتبی تهرانی سخن می‌گوید و وقتی از طرف مولاوردی دعوت شود، نگران می‌شود که مبادا روسپی‌ها شغل شریفشان را ترک کنند!

جمهوری اسلامی، از این ‎دوزیست‌های دوگانه سوز بسیار دارد، از آن‌ها زیاد ضربه خورده و ‎بحران جمعیت حاصل زحمات همین‌ها بوده؛ سر وقت همه‌شان می‌رویم.
ان‌شاء‌الله

 

https://twitter.com/morovati98/status/1242059673567735810?s=19