ما مفتخریم به نهضت حلال‌زادگی

ما مفتخریم به نهضت حلال‌زادگی

 

ما مفتخریم به نهضت حلال‌زادگی، که در چارچوب خانواده اسلامی تعریف می‌شود، خانواده‌ای که در آن پدر مشخص است…

ا مفتخریم به نهضت حلال_زادگی

حجت الاسلام و‌ المسلمین جلالی درباره‌ی ترویج حرکت‌های ضد فطری غرب:

غرب با نام دمکراسی و خواست جمعی از انسان‌ها، ازدواج با همجنس را، که یکی از متنفرترین، مشمئزترین و کثیف‌ترین، رفتارهایِ ضد بشری، که حیوانات از آن مبرا هستند، و ضد فطرت و غرایز عموم جوامع محسوب می‌شود را قانونی کرده و کسانی که چنین ازدواجی را انجام دهند از مزایا و امکاناتی برخوردار می‌شوند و از آن‌ها به عنوانِ افراد متمدن، بافرهنگ، پیشرفته با پرستیژ بالا یاد می‌شود!

همجنس_بازی

جالب است، رفتاری که در گذشته غرب از آن به عنوان «خرمن آتش یا فگوت faggot» یاد می‌کند، که هرکس، مرتکب آن شود در توده‌ای از آتش افکنده و سوزانده می‌شود، امروزه در غرب، یکی از شاخص‌های پیشرفت و توسعه محسوب شده و کسانی که از پذیرش قانون همجنس‌بازی امتناع ورزند، ضد حقوق بشر، عقب مانده و کشور بی‌تمدن و بی‌فرهنگ، که فاقد آزادی است و حقوق شهروندی را رعایت نکرده است، معرفی می‌شوند!!

آیا تصویب گناه همجنس‌بازی و ترویج آن چیزی جز تزلزل و فروپاشی خانواده است؟!…

دکتر جلالی گفت: غرب امروزه توانسته است با اسباب و ابزار باطل، تابلوهای رنگین، عناوین فریبنده و گول زننده، حیواناتی نظیر سگ و گربه را به جای فرزندان به عضویت خانواده‌ها درآورد. با تعریف جدید از خانواده در سند کنفرانسِ جهانیِ زن، (۱۹۹۵) در پکن، واژه‌های زن (Wife) و شوهر(Husband) در تعریف از خانواده دیده نمی‌شود، و به جای آن‌ها کلمه‌ی هم‌خانه (House Holder )، تعریف شده است، و به جای لفظ مقدسِ مادر(Mother) و خانواده (Family) کلماتی چون پرستار(Care taker) آمده است…

 

وی با اشاره به نقش زن در خانواده و نقشش در آرامش خانواده گفت: از ویژگی‌های زنان در خانه و خانواده، صفا، صمیمیت و آرامش‌بخشی است. زن گرمابخش و روشنی بخش به خانه و خانواده است.

امام‌صادق -علیه‌السلام- در زمینه آرام بخشیِ زن به همسرش، می‌فرماید: خَلَقَ لِلرِّجَالِ النِّسَاءَ لِیَأْنِسُوا وَ یَسْکُنُوا إِلَیْهِنَّ‏ «خداوند برای مردان زنان را خلق کرد تا به واسطه آن‌ها آرامش یابند و به آن‌ها اُنس و اُلفت گیرند». بنابراین، همسرداری از نقش‌های عمده زن در خانواده است…

ما مفتخریم به نهضت حلال‌زادگی، که در چارچوب خانواده اسلامی  تعریف می‌شود، خانواده‌ای که در آن پدر مشخص است. برای انسان افتخار است، که پدرش را می‌شناسد و به پدر داشتن مباهات می‌کند.

ما مفتخریم به نهضت حلال‌زادگی

 

امروزه در غرب، انسان‌هایی هستند که از پدر نشانی ندارند و تنها نام مادر در کارت شناسایی آن‌ها درج شده است.

امروز افراد بی‌شناسنامه، بواسطه بی‌پدری، احساس بی‌هویتی‌ای دارند که فاقد اصالت و ریشه خانوادگی هستند.

امروز باید با برافراشتن پرچم حلال‌زادگی که افتخار یک کشور و ملت است؛ به جهانیان و غربی‌ها فهماند که استحکام خانواده در پرتو حلال‌زادگی است در غیر این‌ صورت؛ خانواده‌ای وجود نخواهد داشت…!!!

ادامه‌ی این سخنان جنجالی + لینک پاورپوینت جنگ علیه خانواده را در لینک زیر ببینید

http://goftemane-enghelab.com/fa/News/3218/