شکارچیان بی‌رحم خانواده ایرانی

شکارچیان بی‌رحم خانواده ایرانی

اگر قدیم‌ترها در فیلم و سریال‌های ایرانی، رگ غیرت رقبای عشقی در برابر هم باد می‌کرد، حالا هر دو بالای سر معشوقه مشترک‌شان، در حال همکاری برای گرفتن انتقام او از آقای رئیس مسن‌اش هستند، که مدتی باهم در رابطه بودند! (سریال کرگدن)

Kargadan

اگر قدیم‌ترها در فیلم و سریال‌های ایرانی، «مادر» در فیلم‌های ایرانی نماد تقدس و احترام بود حالا پسر به مادرش که با لباس ورزشی به منزل برگشته می‌گه:
چرا با این تیپ میری بیرون مادر؟ این‌جوری منم بیرون ببینمت… «عصبانی» می‌شم [هر دو می‌خندند و مادر به پسر می‌گه «بی‌حیا»] (سریال هم‌گناه)

سریال هم‌گناه

اگر قدیم‌ترها در فیلم و سریال‌های ایرانی، عشق‌های مثلثی، خط قرمز رسانه‌ها بود، حالا پیرمردِ پول‌دار عاشق دختر جوانی شده که شوهرش در زندان طلاق غیابی را به رسمیت نمی‌شناسه!
شوهر مرخصی می‌گیره و وارد منزلی می‌شه که پیرمرد برای معشوقه جوانش گرفته و دو روز در را به روی پیرمرد بیچاره باز نمی‌کنند! (سریال دل)

سریال دل

پ‌ن: به شکل شفاف و غیرقابل انکاری کارتل‌های لیبرالِ به اصطلاح فرهنگی، چونان اختاپوسی بی‌رحم درسینما، تلویزیون و شبکه‌ خانگی، بر حیا و غیرت ایرانی چنبره زده‌اند!
دختر و پسرِ کوچک و بزرگ درکنار پدر و مادر، بی‌هوا و بی‌چاره و بی‌جایگزین، مظلومانه سیبل این شکارچیان بی‌رحم «خانواده ایرانی» شده‌اند!!

رضاصالحی