جنگ زرگری زن و شوهر پرحاشیه با کمک رسانه‌های زرد!

جنگ زرگری زن و شوهر پرحاشیه با کمک رسانه‌های زرد

محسن افشانی از آن شبه‌بازیگرانی است که با انواع و اقسام حاشیه‌سازی‌ها در صفحات مجازی‌ تلاش می‌کند روی بورس باشد و فقر محتوایی منجر به حذف کاملش از عرصه بازیگری نشود.

جنگ زرگری زن و شوهر پرحاشیه با کمک رسانه‌های زرد

افشانی پس از ازدواج فاز دیگری از حاشیه سازی همراه با کسب درآمد را در پی گرفته است؛ از ماجرای اسلحه‌کشیدن در یک کلیپ تبلیغاتی تا انتشار عکس‌های نه‌چندان اخلاقی از روابط شخصی و زندگی مشترک او همه دستمایه بیشتر دیده‌شدن در شبکه‌های اجتماعی بوده است.

محسن افشانی و همسرش راهی جز بالا بردن سطح حاشیه‌سازی را ندارند، هر چه بیشتر پیش می‌روند باید حرکات ساختارشکنانه‌تری بزنند و تا برای افکار عمومی جذابیت پیگیری داشته باشد.

این زوج به تازگی در تازه‌ترین نمایش خود یک دعوای زرگری با چاشنی طلاق‌کشی راه انداخته‌اند. در این نمایش، همسر محسن افشانی در گفتگو با سایت زرد و بی‌در و پیکری به نام رکنا مدعی شده است که محسن افشانی خواهر و مادر او را کتک زده است و از وی شکایت کرده و درخواست طلاق داده است!

البته این روش همیشگی این زن و شوهر حاشیه ساز بوده و رسانه‌های زرد را هم با همین ترفندها همیشه برای بیشتر دیده‌شدن با خود همراه کرده‌اند.

“محرمانه‌های سینما” اطلاعات کاملی از پشت پرده فعالیت‌های این دو در وبسایت‌های قمار و ترفندهای فریبنده تبلیغاتی آنان دارد که در صورت لزوم و ادامه این دعواهای زرگری منتشر و از طریق مراجع ذی صلاح نیز پیگیری خواهد کرد.

https://t.me/mahramanehcinama