واکسن حتماً سیاسی است حتی اگر هیچ چیز سیاسی نباشد!

واکسن حتماً سیاسی است حتی اگر هیچ چیز سیاسی نباشد!

شواهد کشف HCG در کنیا در سال ۲۰۱۳ / رد پای مشترک بیل گیتس و سازمان بهداشت جهانی در ناباروری زنان جهان سومی

واکسن حتماً سیاسی است حتی اگر هیچ چیز سیاسی نباشد!

بر اساس گزارشی که انجمن پزشکان کاتولیک کنیا منتشر کرده است، پزشکان کلیسای کاتولیک با امضای تمام ۲۷ اسقف آن از شواهد برنامه عقیم‌سازی انبوه تحت حمایت دولت کنیا و تأمین بودجه شده به وسیله بیل گیتس پرده برداشته‌اند.

این برنامه متهم به هدایت عملیات آزمایشی جمعیت زدایی در کنیا بدون رضایت مردم این کشور است. دولت کنیا مسموم بودن واکسن‌ها را انکار کرده است.

پزشکان کلیسای کاتولیک کنیا ۶ نمونه مختلف از واکسن‌های کزاز را به آزمایشگاهی مستقل در آفریقای جنوبی فرستادند تا مورد آزمایش قرار گیرد.

نتایج بسیار تعجب آور و نگران کننده بودند. هر ۶ نمونه واکسن کزاز مورد بررسی حاوی آنتی ژن HCG بودند! ماده ضدبارداری و عقیم‌کننده HCG که در ترکیبات داروهای ضدبارداری به عنوان هورمون ضدبارداری استفاده می شود، منجر به سقط جنین و عقیم سازی در بین زنان واکسینه شده شد.

دکتر “نگاره”، سخنگوی انجمن پزشکان کاتولیک کنیا در بولتن چاپ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۴ اینطور بیان میدارد:

“این ثابت کرد که بدترین ترس ما بجاست که این کمپین WHO در مورد ریشه کن کردن کزاز نوزادان نیست بلکه یک فعالیت کاملاً هماهنگ شده و کنترل کننده عقیم‌سازی جمعی با استفاده از یک واکسن تنظیم کننده باروری اثبات شده است. مدارک آن پیش از لغو سومین دوره ایمن‌سازی به وزیر بهداشت تسلیم شده است”.

دکتر نگاره در مورد چگونگی مشکوک شدن به واکسن‌های ضدبارداری به این مورد اشاره کرد که چرا این آزمایشها تنها روی دختران و زنانی که در سن باروری هستند انجام می‌شود و نیز چرا انجام این آزمایشها بدون اطلاع‌رسانی معمول دولت در این موارد در حال رخ دادن است.

یونیسف و WHO این واکسن‌ها را به طور رایگان برای کنیا فراهم کردند. آنچه که دولت کنیا را تشویق به شرکت در این برنامه می‌کند انگیزه‌های مالی است. از آنجایی که کمک‌های سالیانه سازمان ملل برای خرید این واکسن‌ها کافی نیست، بنیاد “بیل و ملیندا گیتس” و بنیاد “GAVI” هزینه اضافی این پروژه ها را برای کشورهای فقیر تأمین می‌کنند.

منابع:

https://thenewamerican.com/un-unveils-plot-to-reduce-african-population/

https://www.kenya-today.com/news/catholic-warning-neonatal-tetanus-vaccine-wto-deadly-bad-women-reproductivity

http://www.kccb.or.ke/home/news-2/press-statement-by-the-kenya-conference-of-catholic-bishops/

https://www.lifesitenews.com/news/a-mass-sterilization-exercise-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-u

کانال واحد سلامت مؤسسه مصاف(سلام)

@MASAF_SALAM