جوان مورد هجوم است و نسل پاک، تهدید می‌شود!

💠 در جامعه‌ی امروز ما جوانان زیادی، زندگی می‌کنند که از سن ازدواج‌شان گذشته است و این مشکل پیامدهای جبران‌ناپذیری را در سال‌های آینده برای ما به همراه خواهد داشت.
همان‌گونه که امام خامنه‌ای فرمودند، نوک پیکان این معضلات، بنیان خانواده است که به تبع آن پاکی نسل و حلال‌زادگی، تهدید می‌شود!

💠 نسلی که در مواقع خطر توانست از جان خود برای اسلام بگذرد و نظام را از گردنه‌ها عبور دهد، حاصل دامان پاکی بود که به کمترین گناه آلوده شده بود و خود آنان نیز به گونه‌ای زندگی کردند که بستر لغزش‌های جنسی فراهم نشد.

💠 جوانی که بین دوگانگی معنویت و رفع نیاز جنسی قرار بگیرد، در شرایط بسیار سختی قرار گرفته و دیگر از او نمی‌توان انتظار مبارزه، جهاد و یا حتی فعالیت‌های روزمره را داشت؛ چرا که او اسیر نیازهای اولیه‌ی خود است!

💠 بستر پیشرفت و تعالی جامعه، جوان است و برهم زدن این بستر، یک حربه‌ی مناسب برای شکست انقلاب حلال‌زاده‌ترین کشور کره‌ی زمین یعنی ایران اسلامی است.

💠 یک جوان ایرانی، امروز در جامعه‌ای زندگی می‌کند که از چهار جهت مورد هجمه‌های جنسی است که دو عامل آن داخلی و دو عامل آن خارجی است:

۱⃣ جوان در درون خود، نیاز به تخلیه‌ی هورمون‌های جنسی را احساس می‌کند و توأمان نیازهای عاطفی هم ظهور و بروز دارند.

۲⃣ همچنین نفس اماره نیز به عنوان عامل داخلی دوم، مدام وسوسه می‌کند که به عملی غیر پاک جهت رفع نیازت روی آور.

۳⃣ شیطان در خارج از وجود انسان همراه با نفس اماره بر انجام گناه جنسی تلاش دارد.

۴⃣ شرایط جنسی محیط زندگی نیز مزید بر علت افزایش فشار جنسی بر جوان است؛ افزایش تحریکات عمومی، کاهش توانایی ازدواج از نظر اقتصادی، گسترش شبکه‌های اجتماعی آزاد و….. همگی عوامل خارجی حساب می‌شوند.

💠 در چنین شرایطی که انسان از چهار سمت، مورد هجوم گناهان جنسی است، چطور انتظار می‌رود که نسلی که هم‌اکنون در حال دسته و پنجه نرم کردن با برطرف کردن ساده‌ترین نیازها است، بتواند نسل بالنده‌ای باشد؟!

💠 از دولتی که در شش سال گذشته، اولین دغدغه جوانان یعنی ازدواج، آخرین اولویت آن بوده است نمی‌توان توقع حمایت از ازدواج را داشت، اما از قشر معتقد جامعه باید خواست که خود آستین بالا بزند و کمر همت به رفع این مشکل ببندند.

💠‌ بهترین مواجهه با این مشکل سنت رسول اکرم -صلی‌الله‌علیه‌وآله- است، یعنی همان ازدواج…

💠 از مادران و پدران انتظار می‌رود که شرایط نیاز را متوجه شوند. به کسی که تشنه است نمی‌توان گفت که «صبر کن تا درآمدت افزایش پیدا کند»، او هرطور که شده رفع تشنگی خواهد کرد چرا که نیاز است و بدون رفع آن نمی‌توان زندگی کرد!

💠 ازدواج، به مانند آبی است که به تشنه می‌دهید و جلوگیری از این حلالِ الهی، به این معناست که در روبروی فرد تشنه‌ای، در گرمای تابستان، آبی خنک قرار دهی و به او اجازه‌ی خوردن ندهی!!

💠 تا آن‌جا که ممکن است در رفع تشنگی جنسی بکوشیم؛ چرا که آخرت فرزندان‌مان و آینده‌ی نسل‌ها پیش روی‌مان است.

ما به حلال‌زادگی خودمان و به پدر و مادرمان افتخار می‌کنیم و نسلی حلال‌زاده می‌پرورانیم ان‌شاءالله…